KONTAKT

KONTAKT Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Fabryka Mebli MebloSystem sp. z o.o.

36-060 Głogów Małopolski,
Zabajka 365

Tel: +48 17 859 65 65
Fax: +48 17 851 63 42

Email: biuro@meblosystem.pl
Web: www.meblosystem.pl

Biuro i Dyrekcja

Handlowcy

Joanna
Kamler

Biuro / Księgowość

email: KAMLER@MEBLOSYSTEM.PL
Tel.: 17 859 65 65 wew. 40
Fax:

Paweł Winiarski

Dyrektor - Dział Handlowy - Eksport

email: WINIARSKI@MEBLOSYSTEM.PL
tel.: 17 859 65 65 wew. 32
kom.: 500 206 936

Tomasz
Bryś

Handlowiec

email: BRYS@MEBLOSYSTEM.PL
Tel.: 17 859 65 65 wew. 36
Kom.: 500 206 931

Jakub Bobowski

Handlowiec

email: BOBOWSKI@MEBLOSYSTEM.PL
Tel.: 17 859 65 65 wew. 34
Kom.: 575 791 032

Technolodzy

Marcin Mierzwa

Technolog

email: MIERZWA@MEBLOSYSTEM.PL
Tel.: 17 859 65 65 wew. 38

Marcin
Sabiło

Technolog

email: SABILO@MEBLOSYSTEM.PL
tel.: 17 859 65 65 wew. 39

Paweł Kowalski

Technolog

email: KOWALSKI@MEBLOSYSTEM.PL
tel.: 17 859 65 65 wew. 53

FM MEBLOSYSTEM

Misją naszej firmy jest produkcja i dostarczanie na rynek mebli spełniających najwyższe wymogi jakościowe oraz estetycznie dopasowanych do każdego wnętrza.

NAPISZ DO NAS

napisz, postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe

GÓRA