Fabryka Mebli MebloSystem sp. z o.o. to producent mebli z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży meblowej!

Firma zajmuje się produkcją mebli systemowych oraz nietypowych, stanowiących wyposażenie biur, gabinetów, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, banków, sal obsługi klienta, sklepów, aptek oraz innych pomieszczeń i obiektów. Produkowane przez nas meble trafiają do odbiorców w Polsce, Niemczech, Francji, Anglii i na Ukrainie.

Każdemu Klientowi oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą fachowe doradztwo w doborze rozwiązań zagospodarowania przestrzeni, przygotowanie projektu aranżacji wnętrz i wykonania mebli, produkcję mebli oraz ich transport i montaż w miejscu docelowym.

W fabryce zlokalizowanej w miejscowości Zabajka w gminie Głogów Małopolski, produkujemy meble z wszystkich dostępnych na rynku materiałów, w oparciu o nowoczesny park maszyn i najnowsze procesy technologiczne.

Więcej informacji na temat działalności firmy, oferowanych przez nas produktów oraz zrealizowanych projektów znajdziecie Państwo w poszczególnych zakładkach strony.

 

Zapraszamy do zapoznania się z NOWĄ oferty firmy! - uruchomiliśmy dział cięcia laserem, dzięki czemu poszerzyliśmy naszą produkcję o stelaże metalowe do biurek, łóżek, szaf, wszelkiego rodzaju osłon czy prowadnic. Następstwem tego, było oczywiście uruchomienie także własnej lakierni, nasze produkty możemy malować na dowolne kolory wg. palety RAL, w wybranej strukturze. ZAPRASZAMY !

 


Realizacje

Aby wyświetlić pełną listę realizacji prosimy przejść do zakładki Realizacje.