Prezentacja

naszej firmy

Firma FM Meblosystem - nasza historia

05.06.1991

Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1991 roku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję mebli pod marką Meblo-Styl. Nieustanny rozwój przedsiębiorstwa na przestrzeni lat doprowadził do przekształceń organizacyjno-prawnych.

25.06.2002

od 2002 roku uczestniczymy w rynku jako Fabryka Mebli Meblo-System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której logo jest zarejestrowanym znakiem towarowym.

Misją naszej firmy jest produkcja i dostarczanie na rynek mebli spełniających najwyższe wymogi jakościowe oraz estetycznie dopasowanych do każdego wnętrza.

OBECNIE

SZANOWNI PAŃSTWO

Podstawowy profil działalności firmy stanowi produkcja mebli systemowych oraz nietypowych. Przeznaczonych na wyposażenie biur, gabinetów, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, banków, sal obsługi klienta, sklepów, aptek. Także wszelkich innych pomieszczeń i obiektów. Produkowane przez nas meble trafiają do odbiorców zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Duży udział w ogólnej wartości sprzedaży stanowi eksport, głównie do Niemiec, Francji, Anglii oraz na Ukrainę.

Począwszy od momentu rozpoczęcia działalności przykładamy najwyższą wagę do jakości, ergonomii oraz estetyki mebli powstających w naszym zakładzie. Cały proces produkcji odbywa się w nowoczesnych obiektach przemysłowych, z wykorzystaniem profesjonalnych linii technologicznych. Meble wykonujemy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, pochodzących renomowanych producentów. Spełniające europejskie normy jakości i bezpieczeństwa, co poświadczone jest odpowiednimi atestami. Kadrę pracowniczą zakładu stanowi zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy dbają o dopracowanie każdego detalu na każdym etapie produkcji.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku oferujemy kompleksową obsługę każdego Klienta. Firmowi handlowcy podejmą z Państwem bezpośredni kontakt, służąc fachowym doradztwem w kwestii doboru optymalnych rozwiązań w zakresie zagospodarowania każdej przestrzeni oraz doboru materiałów. Uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania. Pracownicy działu projektowego opracują projekt aranżacji wnętrz i wykonania mebli w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie komputerowe. Wyprodukowane meble dostarczymy do Państwa własnym transportem oraz dokonamy ich montażu w miejscu docelowym.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient został obsłużony miło, fachowo i sprawnie oraz nabył produkty wysokiej jakości o niebagatelnych walorach estetycznych. Założenia te realizujemy zatrudniając kompetentnych pracowników w poszczególnych działach naszej firmy, którzy swoją pracę traktują z pasją i zaangażowaniem.

Kompleksowa obsługa Klientów, wysoka jakość i szerokie wzornictwo produkowanych mebli, a także terminowość dostaw, to główne domeny naszej działalności. Sprawiają one, że Fabryka Mebli Meblo-System jest godnym zaufania partnerem biznesowym, przygotowanym do realizacji nawet najbardziej wymagających projektów wyposażenia wnętrz.

Rekomendacje

Kilka wybranych firm, które nas polecają

SKANSKAZARZĄD
Na szczególną uwagę zasługuje bardzo duży profesjonalizm i zaangażowanie firmy przy realizacji terminalu lotniczego w Jasionce
HOTEL RZESZÓWZARZĄD
Bardzo wysoko oceniamy współpracę z firmą Meblosystem, szczególnie jeżeli chodzi o etap przygotowań dokumentacji warsztatowej. Czas poświęcony na ten etap pozwolił na uzyskanie wysokiego efektu końcowego.
RAIFFEISEN BANKODDZIAŁ RZESZÓW
Firma Meblosystem wykonała na specjalne zamówienie kompleksowe wyposażenie sali operacyjnej, pomieszczeń biurowych, oraz pomieszczeń socjalnych personelu. Zadanie zostało wykonane w sposób profesjonalny i terminowy.
COSTA COFFECZŁONEK ZARZĄDU
Fabryka Mebli Meblosystem, jest dostawcą wyposażenia meblowego - przede wszystkim barów - dla Costa Coffe w Polsce. Zrealizowano do dnia dzisiejszego 16 punktów

Pracowaliśmy także m.in. dla:

Producent mebli do biur, gabinetów, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, banków, sal obsługi klienta, sklepów, aptek

ZOBACZ NEWSY

Kontakt

  • FM Meblosystem Sp. z o.o.
  • 36-060 Głogów Młp
  • Zabajka, ul. Złota 84
  • Podkarpackie, Polska

 

  • Tel: 17 859 65 65
  • Fax: 17 851 63 42

 

 • biuro@meblosystem.pl

Social Media

Kompleksowa obsługa Klientów, wysoka jakość i szerokie wzornictwo produkowanych mebli, a także terminowość dostaw, to główne domeny naszej działalności. Sprawiają one, że Fabryka Mebli Meblo-System jest godnym zaufania partnerem biznesowym

GÓRA